Oferty specjalne | Splot Artystyczny

Spleć się z nami!

Witaj w społeczności ludzi kreatywnych.
Wspólnie odkryjemy, jak przyjemnie jest tworzyć coś własnymi rękami.
Dołącz do nas i ciesz się tym, co robisz.

Oferty specjalneZajęcia indywidualne

Nie lubisz pracować w grupie albo cykl zajęć, które Cibie interesują już się rozpoczął i chcesz dołączyć do grupy. Możesz zdecydować się na zajęcia indywidualne (po konsultacji z instruktorem). Są droższe, ale masz nieograniczony dostęp do wiedzy i uwagi prowadzącego, dzięki czemu już na jednych zajęciach przyswoisz wiedzę jaką w grupie zgłębia się na kilku spotkaniach.

Oferta warsztatów dla firm

Nasza propozycja to nie tylko organizowanie zajęć podczas eventów czy imprez integracyjnych dla pracowników i klientów Państwa firm. Proponujemy warsztaty pobudzające kreatywność i integrację Waszego zespołu – być może nie wiecie jaki potencjał drzemie w Was i Waszych pracownikach. Najwyższa pora przekonać się o tym! Proponujemy m.in. warsztaty rękodzielnicze i artystyczne: fotografii, szycia patchworku, edukacji plastycznej, ceramiki, batiku i malowania na jedwabiu, recyclingu, tworzenia biżuterii, wycinanki artystycznej, kaligrafii chińskiej, twórczego pisania, tańca, śpiewu intuicyjnego, itd..

Warsztaty i prezenty na specjalne zamówienie

Możesz zaprosić naszych instruktorów na imprezę okolicznościową czy firmową. Ale dlaczego nie wykorzystać potencjału naszych prowadzących aby uszczęśliwić swoich bliskich? Być może Twoje dziecko marzy o tym aby zrobić wyjątkowy prezent mamie czy babci? Możemy mu w tym pomóc. Proponujemy np. zaaranżowanie indywidualnej sesji fotografii portretowej „zdjęcia dla babci” albo indywidualnych zajęć, na których wykona ceramiczny kubek dla mamy czy taty lub jakikolwiek inny przedmiot na „zamówienie specjalne”. Nasi prowadzący, których prace można podziwiać zarówno w gablotach na terenie Splotu artystycznego, jak i w kawiarni Manija również mogą zaoferować Państwu unikalne przedmioty na prezenty.

Spotkania „Klubu sprytnych rąk”

Będą to cykliczne nieodpłatne spotkania typu „wspólne darcie pierza”, dla pasjonatów poszczególnych dziedzin np. szydełkowania, dziergania, patchworku, pisania poezji, malowania akwareli, itp. Liczymy na pomysłowość i inicjatywę naszych uczestników.

Dni otwarte

To spotkania weekendowe podczas których można spróbować na czym polegają nasze zajęcia, za niższą opłatę. Tego dnia nasi instruktorzy będą czekać w poszczególnych pracowniach, aby pokazać Wam jak świetne rzeczy możecie wykonać pod ich opieką samodzielnie

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Zamiast tortu w McDonaldzie czy wypadu do kina proponujemy waszym pociechom i ich przyjaciołom kreatywne spędzenie czasu. Tych urodzin nie zapomną długo! Mali artyści, pod fachowym okiem naszych instruktorów, sami lub wspólnie z rodzicami, mogą wyczarować cudowne przedmioty jednocześnie świetnie się bawiąc.

Proponujemy im aktywności dostosowane od ich wieku i poziomu manualnego, m.in zajęcia recyklingowe, ceramiczne, artystyczne, tworzenia biżuterii dla dziewczynek, wycinanki artystycznej, kaligrafii i ceremonii picia chińskiej herbaty, czerpania papieru, robienia przedmiotów z wikliny papierowej, i wielu, wielu innych. Na terenie kamienicy w której mieści się Splot artystyczny znajduje się kawiarnia Manija, w której można zorganizować poczęstunek.

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcie dla mamy czy babci, wieczór panieński, baby shower, urodziny też można zorganizować oryginalnie. Może zamiast tradycyjnego siedzenia za stołem w domu czy restauracji zaprosić przyjaciółki na wspólną sesję poezji podczas, której stworzą wiersze i poematy na cześć jubilatki? Albo cała rodzina stworzy ciepły pled dla babci zszywany z kwadratów wykonanych na szydełku? A może kurs tworzenia biżuterii albo komponowania kosmetyków ekologicznych i dobierania perfum „na miarę” dla mamy? Albo sesje fotograficzną dla przyszłej panny młodej i jej druhen podczas której wszystkie wystąpicie w roli modelek? Jeśli macie inne pomysły wszyscy nasi instruktorzy służą pomocą w realizacji waszych marzeń. Na terenie kamienicy w której mieści się Splot artystyczny znajduje się kawiarnia Manija, w której można zorganizować poczęstunek.

Vouchery prezentowe

Udział w jednym z organizowanych przez nas kursie czy wykładach może stać się prezentem dla bliskiej osoby. Zamiast kupować kolejny gadżet zaproponuj jej kreatywne spędzenie czasu. A może odkryje przy okazji talent, o który siebie nie podejrzewa? Z pewnością zapamięta taki prezent na długo!
Jak to działa?
Wystarczy wybrać jeden kurs z naszej oferty (jeśli nie masz pewności który ucieszy bliską osobę możesz podać trzy do wyboru w tej samej cenie) kupić voucher prezentowy i obdarować nim wybraną osobę.

Oferta dla artystów

Na terenie kamienicy w której mieści się Splot Artystyczny działa kawiarnio-galeria Manija, w której istnieje możliwość wystawianie prac oraz organizowania wernisaży, spotkań artystycznych, itp

 • Jeśli jesteś osobą kreatywną, zajmujesz się jakąś ciekawą dziedziną rzemiosła czy sztuki, posiadasz ciekawe umiejętności, którymi możesz się podzielić prowadząc zajęcia,  zachęcamy Cię do kontaktu i współpracy z nami.
 • Jesteś malarzem, fotografem, performerem. Poszukujesz miejsca do pracy i/lub eksponowania swojej twórczości, lokalu na warsztaty, wernisaże, spotkania autorskie, pokazy, wykłady, itp. Skontaktuj się z nami! Posiadamy ciekawe powierzchnie idealnie nadające się do prowadzenia działań artystycznych: teatralnych, tanecznych, plastycznych, itp. Jeśli zajmujecie się Państwo taką działalnością zapraszamy do współpracy!

Oferta dla szkół i przedszkoli

Proponujemy warsztaty edukacyjne i artystyczne dla grup dzieci w wieku szkolnym i przedszkolaków. Na naszych zajęciach będą miały okazję rozbudzić wyobraźnię, rozwinąć kreatywność i jednocześnie poznać różne techniki i style plastyczne. Przykładowe tematy:

 • Fotografia – jak tworzy się sesję fotograficzną
 • Ceramika
 • Kaligrafia Chińska
 • Biblioterapia (z elementami twórczego pisania dla starszych dzieci)
 • Projektowanie T-shirtów – ozdabianie ich szablonami, stemplami, itp
 • Zajęcia recyclingowe
 • Robienie na drutach, na szydełku
 • Jak czytać malarstwo – o interpretacji sztuki
 • Wykłady z historii mody, historii ubioru
 • Malowanie na jedwabiu
 • Tworzenie komiksów, ilustracja książkowa